آیا ازدواج با بدنساز درست است ؟ داروخانه آنلاین بانی دارو
ازدواج با بدنسازان + نا گفته ها

ازدواج با بدنساز و کسانی که ورزش حرفه ایی را ادامه میدهند ، خرید مکمل بدنسازی انجام میدهند تا چه اندازه برای زوجین مهم است؟ پاسخ به این سوال را همراه تمام رازهای پنهان زندگی ورزشکارانی که بدنسازی میکنند در داروخانه آنلاین بانی دارو به زبان ساده ولی جامع و کامل بیان شده است.

کیس بدنساز ازدواج را چطور بشناسیم؟

شما برای شروع زندگی مشترک نیازمند شناخت طرف مقابل هستید.گاهی از ظاهر شخص اندام های  عضلانی بدن و حتی فرم عضلات شخص به راحتی میتوان فهمید که این شخص روی تقویت عضلاتش کار کرده،قطعا یکی عوامل جذابیت دو طرف مخصوصا آقایون داشتن تیپ و استایل مردانه می باشد.البته این موضوع برای دختر خانم ها نیز صدق میکند.

ازدواج الویت چندم بدنسازان می باشد؟

ازدواج و تشکیل خانواده برای اکثر جوانان امری مهم است.اما اینکه گاهی ورزشکاران و یا افرادی با مشغله کاری زیاد نمیتوانند به این موضوع به صورت جدی فکر کنند،شاید به این خاطر باشد که باعث دوری از ورزش و تمرینات مهم قبل و بعد مسابقات باشد.به این باور کاملا اشتباه است چرا ؟ چون ازدواج با دختر بدنساز و پسر بدنساز ربطی به دوری از ورزش ندارد، اتفاقا متاهل شدن شما را منظم تر و مقید و متعهد تر میکند.

ازدواج نکردن با بدنسازی بخاطر مشکلات جنسی - بانی بلاگ

ترس افت انرژی بخاطر مسائل جنسی بعد از ازدواج

برخی بر این باور هستند که بعد از رابطه جنسی بدن پروتئین و زینک دفع میکند و این امر باعث تضعیف عضلات بدن میشود و مانع پیشرفت ورزشکار میشود.گاهی کم انرژی شدن و خستگی بعد از رابطه جنسی را بهانه دوری از ازدواج میکنند.باید بگوییم که این باور کاملا اشتباه است فقط شما نیازمند یک برنامه درست هستید تا تاثیر بسیار مثبت رابطه جنسی را ببینید. البته بجر مسائل جنسی نیز یکی از از مشکلات بدنسازی که ظاهر است ، ایجاد جوش در بدنسازی است که برای جنس مخالف اصلا مناسب نیست و مشکلاتی را به وجود خواهد آورد.

چگونه بعد از ازدواج بدنی قوی و عضلات پر حجم داشته باشیم؟

یکی از هرمون های مهم مردانه در داشتن شانه های پهن،صدای بم و مردانه،توده عضلانی و موهای صورت موثر است،تستسترون نام دارد.در طی رابطه جنسی سطح این هرمون افزایش میابد پس ازدواج با بدنساز به هیچ وجه به او آسیب نمیرساند.این هرمون عامل حجم گیری و قدرت عضلانی است.هرچه فرد ورزش بیشتری انجام دهد انگیزه فعالیت جنسی بیشتری دارد.هرچه فعالیت جنسی بیشتر باشد عملکرد بدنساز بهتر میشود.

نکته مهم برای افرادی که زمان صحیح رابطه را نمی دانند:

قبل از تمرین و مسابقه بخاطر امکان کاهش توانایی و عملکرد اشتباه است.و بلافاصله بعد از تمرین هم اشتباه است چون بدن نیرو و تستسترون از دست داده،احتمالا احساس ضعف و خستگی کنید.

عقیم شدن در بدنسازی ممکن است ؟ ازدواج با بدنساز عقیم

آیا بدنسازان عقیم هستند؟

باید بگوییم خیر.باروری فرآیندی طبیعی است و برای هر فرد سالم در زندگی زناشویی حتما اتفاق می افتد.اگر فرد در اثر مصرف برخی دارو ها یا مکمل های بدنسازی دچار اختلال شود باید به این موضوع اهمیت بدهد.گاهی در مکمل ها موادی وجود دارد که مورد نیاز بدن نمی باشد،که ریزش مو ،صدای بم ،پرمویی،ناباروری،اختلال در عملکرد کبد و کلیه از عوارض آن مواد اضافی می باشد.

عقیم بودن بدنساز چه ارتباطی به مکمل دارد؟

هیچ مکملی عقیم کننده نیست.اینکه برخی افراد میگویند با بدنساز ازدواج نکنید چون ممکن است عقیم باشند.باید بگوییم که این امر چه برای ازدواج با  بدنساز و غیر بدنساز به یک اندازه امکان پذیر است.استفاده نادرست و غیر اصولی و بادی به هرجهت از مکمل کراتین بدنسازی موجب بوجود آمدن سنگ کلیه و حتی دیالیز میشود.کم آبی بدن،فشار خون،بیماری قلبی و عروقی همگی از عوارض استفاده نادرست این مکمل است.

عامل اصلی کم شدن شانس باروری مردان بدنساز

مصرف داروهای هرمونی بدون انجام آزمایشات اصولی و تحت نظرات پزشک یکی از عوامل خطرناک برای آقایان می باشد ! .مصرف مکمل بدنسازی مثل پروتئین وی حتی اگر سطح هرمون تستسترون را تغییر دهد، با قطع مصرف این مکمل غذایی، قابل برگشت است.اما با وارد کردن تستسترون خارجی، مانند:  آمپول تستسترون آن هم غیر اصولی و زیاد،  تداخل هایی در بدن افراد و ورزشکاران رخ خواهد داد که باعث:

مطالب مرتبط ⚡️ :  خواص باورنکردنی سویا برای بدنسازی و ورزشکاران

۱_کوچک شدن بیضه ها با شکستن چرخه طبیعی تولید هرمونی بدن.

۲_کاهش سطح تستسترون بدن اختلال در نعوظ را ایجاد میکند.

۳_در اثر این اختلال احتمال نا باروری بالا میرود.

علت کشش خانم ها به ازدواج با بدنسازان چیست؟

یک ورزشکار علاوه بر داشتن تیپ و هیکل ورزشکاری،اراده و عزم محکمی دارد.سلامت بدن یک بدنساز حتی برای انجام تمرینات خود هم مهم می باشد پس از این لحاظ اکثر ورزشکاران مورد تایید هستند.گلایه اکثر خانم های متاهل که ازدواج با بدنساز را تجربه کرده اند.پخت غذاهای رژیمی و خاص و آماده کردن میان وعده های مناسب است.که البته به حفظ بسلامتی بدن هر دو زوج کمک میکند‌.

نکات ازدواج با دختران بدنساز - بانی دارو

ازدواج با دختران بدنساز رویای اکثر جوانان

بدنسازی هرگز زنان را حجیم و مردانه نمیکند.داشتن همسری ورزشکار با روحیه ورزشکاری قطعا در زندگی نشاط و سلامت را به همراه میاورد.چند نکته مهم در مورد دختران و زنان بدنساز را برای شما عنوان میکنیم:

 1. چربی سوزی با بدنسازی بیشتر میشود و چاقی بوجود نمی آید.
 2. بدن از شل بودن  در می آید.سفت شدن با بزرگ و حجیم شدن فرق دارد.
 3. بدن به فرم دلخواه میرسد.
 4. عضلات ضعیف بدن تقویت میشوند و فرم میگیرند.
 5. احتمال سرطان سینه و رحم در زنان کاهش میابد.
 6. جلوگیری از پوکی استخوان مخصوصا برای زنان یائسه که فقدان هرمون استروژن دارند.

اثرات بدنسازی روی بدن

تمرینات بدنسازی برای خانم ها آقایان پیامد های مثبتی دارد.تمرین با وزنه استخوان ها را قوی تر میکند واز پوکی استخوان که برای خانم ها بیشتر اتفاق می افتد جلوگیری میکند.میزان تستسترون بدن زنان ۸ تا ۱۰ برابر کمتر از مردان است.برای همین عضلات در زنان سفت و خوش فرم میشوند و در مردان حجیم میشوند.کلسترول خون در اثر بدنسازی کاهش میابد.ریسک آسیب های مفصلی کاهش میابد‌.

لاغری و کم شدن اعتماد به نفس برای ازدواج

داشتن اعتماد به نفس یکی از صفت های ضروری برای پیش قدم شدن شروع زندگی مشترک می باشد.با انجام ورزش و مصرف مکمل گینر با مشورت مربی ورزشی یا پزشک تغذیه بتوانید مشکل لاغری اندام خود را به راحتی برطرف کنید. چرا با بدنسازان ازدواج نکنیم ؟ درصورتی که با انجام فعالیت های ورزشی مناسب و مصرف مکمل های ورزشی خیلی از مشکلات جسمی مثل لاغری و چاقی را حل کرد.جدا از شکل ظاهری روحیه در جمع بودن و در کنار یک نفر بودن را هم پیدا میکنید.

تاثیر ازدواج بر عملکرد بدنسازان

داشتن یک حامی همیشگی و کسی که در برد و باخت ها،فراز و نشیب ها همراه شما باشد یکی از شانس های بزرگ زندگی به حساب می آید.جدا از بحث روابط زناشویی که یک تمرین هوازی به حساب می آید و منجر به چربی سوزی و تقویت قلب و عروق میشود.کاهش استرس و تنش های روحی با ترشح هرمون کورتیزول باعث عضله سازی میشود.ازدواج با بدنساز میتواند یکی از شانس های زندگی شما باشد.

برای ازدواج با ورزشکار چه چیزی مهم است ؟

باید به شما بگوییم که این یکی از هزاران خصوصیت یک فرد است که البته تاثیر زیادی در روند زندگی هم دارد.معیارهای هر فرد با دیگری متفاوت است.شما معیارهای خود را الویت قرار دهید.در زندگی زناشویی، درک همدیگر و فرصت رشد و شکوفایی به هم دادن بسیار مهم است.هرگز مانع پیشرفت همدیگر نشوید.گذشت و ایثار و قدر دانی را سرلوحه قرار دهید.

تاثیر بدنسازی در بارداری زنان

 آیا بدنسازی روی باروری زنان تاثیر گذار است ؟

طی تحقیقاتی که انجام شده باروری زنان بیشتر به سن،مشکلات خود بدن مانند بعضی اختلالات رحم و تخمدان و هرمون ها مرتبط است.تنها توصیه ما به شما خانم های ورزشکار این است که :

 • از روش های تهاجمی برای زیبایی اندام هایتان استفاده نکنید.با انجام تمرینات ورزشی به فرم دلخواه برسید.
 • هرگز بدون مشورت با پزشک از داروهای هرمونی برای حجم دادن به عضلات استفاده نکنید.
 • فعالیت ورزشی حتی در حد رقص، زومبا،یوگا و ….که در خانه امکان پذیر است برای زنان توصیه میشود.
 • حتی ورزش مناسب زنان باردار به زایمان راحت و با درد کمتر آنها کمک کننده است.نگران ازدواج با بدنساز نباشید
 • هرمون های زنانه بسیار متفاوت با هرمون های مردانه عمل میکند.هرگز داروهای هرمونی مردانه را بدون مشورت  با پزشک مصرف نکنید.
مطالب مرتبط ⚡️ :  دلیل ایجاد جوش در بدنسازی به همراه درمان خانگی

شانس ازدواج و تشکیل خانواده را از دست ندهید

بسیاری از جوانان به بهانه های مختلف امر حیاتی ازدواج را به عقب می اندازند.کار و فعالیت های ورزشی مثل بدنسازی هیچ کدام نمیتوانند شما را از داشتن نعمت خانواده محروم کنند.این موضوع هم به اندازه یک مسابقه بزرگ جهانی با جوایز ارزنده اهمیت دارد.زمان ازدواج و باروری هر انسان محدود است،چه بسیار انسان های مشهور که بدون چشیدن طمع داشتن خانواده چند نفره از دنیا رفتند.

نقش تغذیه در زندگی مشترک بدنسازان

این امر که کلید قلب آقایان راه یابی به شکم آنهاست اگرچه خنده دار و عامیانه است.اما یک ورزشکار قطعا رژیم غذایی مناسب با بدن و هدف شخصی خود را دارد.اگر هنر آشپزی سبک جدید، مخصوصا غذا های کم چرب و پر پروتئین  و سرشار از ویتامین را دارید،خانم خانه یک بدنساز شوید.سفره رنگی و پر از سبزیجات و غذاهای سالم امری مهم در تغذیه بدنساز است.آقایانی که همسر بدنساز دارند فراموش نکنید باید همه جوره مراقب رژیم خانم باشید.

آیا پسران بدنساز برای تشکیل زندگی مشکل دارند؟

اینکه چرا این سوال ذهن تعدادی از افراد را مشغول کرده شاید به دلیل موضوع باروری یا بودن در کنار همسرشان باشد.باید بگوییم هیچ مشکلی برای تشکیل زندگی سر راه بدنساز نیست و ازدواج با بدنساز امر بسیار عادی می باشد.اکثر پسرها برنامه رفتن به باشگاه را دارند و یا در خانه ورزش میکنند زیرا زیبایی عضلات و هیکل برای یک پسر یکی از خصوصیات مثبت به حساب می آید.

کلام آخر

ازدواج با بدنساز و یا هر شخص دیگر آنقدر با ارزش است که نیاز به مطالعه و داشتن اطلاعات دارد.معیار ازدواج موضوعی شخصی است اما اگر قصد ازدواج با دختر یا پسر بدنساز دارید خواندن این مطلب را پیشنهاد میکنیم. این مقاله بی نظیر در مجله پزشکی و سلامت بانی بلاگ همچون یک مشاوره قبل از ازدواج تمام حرف های نا گفته را به بهترین شکل توضیح داده،امیدست با مطالعه این مطلب چالش زیبای ازدواج را با موفقیت پشت سر بگذارید.

سوالات متداول

در این قسمت از این مطلب تمامی سوالات پر تکرار و مهم شما کاربران گرامی را برای پاسخ گویی بهتر در ادامه لیست کرده ایم.

آیا با بدنسازان ازدواج نکنیم ؟

خیر ، این یک باور غلط می باشد که بدنسازان به دلایل جنسی و باروری نمیتوانند گزینه مناسبی برای ازدواج باشند. طبق تحقیقات زندگی زناشویی با ورزشکاران هیچگونه مشکلی در پی نخواهد داشت.

آیا بدنساز ها عقیم هستند ؟

با توجه به تحقیقات علمی ، حدود ۰.۵ درصد از بدنسازانی که مکمل های غیر اصل و بیش از دوز مصرف استفاده میکنند عقیم هستند ! پس عقیم شدن در بدنسازی به طور عادی یک فرضیه و شایعه است !

فواید ازدواج با ورزشکاران چیست ؟

زندگی مشترک با ورزشکاران میتواند فوایدی همچون ؛ آرامش فکری همسر ، سلامت جسمی و روحی بیشتر ، بالا بودن میل جنسی ، نشاط و شادابی بهتر را به همراه داشته باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)