درباره بانی دارو

دارواخانه دکتر اسدی ، از اوایل آذر ماه سال ۱۴۰۰ شمسی، فعالیت خود را به صورت رسمی در بستر وب با برند بانی دارو،جهت توزیع و دسترسی آسان عموم به کالا هایی مانند : مکمل های ورزشی و محصولات بهداشتی و زیبایی ، از طریق اینترنت و کاملا ایمن آغاز نمود.

خوشبختانه داروخانه دکتر اسدی کاملا زیر نظر وزارت بهداشت و البته سازمان غذا و دارو میباشد که ، متخصصین و داروسازی های به نامی در این مجموعه به فعالیت می پردازند.

مجوز ها

BaniDroo.com جهت آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز ، ضمن دریافت نماد تجارت الکترونیک و ثبت برند خود در مراجع قانونی مرتبط ، مجوز های دفتر اصلی خود را واقع در استان لرستان برای بررسی شما عزیزان قرار داده است.

با این حال ما در مجموعه بانی دارو بر چهار اصل اساسی جهت پیشبرد اهداف کارکنان و کمک به مردم عزیز کشور ایران پایبند هستیم . که عبارتند از :

  • فروش محصولات ، با کیفیت و مرغوب از برند های برتر ایرانی و خارجی.

  • توزیع مناسب کالا ها و مکمل های بدنسازی با قیمت های متناسب با درآمد مردم.

  • بسته بندی ، کاملا حرفه ای محصولات و البته بسته بندی محرمانه کالاهای بهداشت جنسی.

  • و در آخر نیز ، ایجاد هفت روز ضمانت بازگشت بدون چو و چرا ، تمامی کالا ها در صورت وجود مشکلاتی که در صفحه رویه بازگردانی کالا ذکر شده است.

پل های ارتباطی با کارشناسان مشاوره و فروش ما

شما میتوانید جهت اخذ هرگونه سوال یا مشاوره قبل از خرید کالا های درج شده در وبسایت داروخانه آنلاین بانی دارو ، از طریق صفحه تماس با ما اقدام کرده و یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.